Platin

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 2017’de tamamlanmasi hedeflenen Trios 2023, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en modern sanayi ve ticaret komplekslerinden biri olacak İstanbul’da şehir içinde yer alan tek organize sanayi bölgesi olan ikitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, Dersankoop arazisi üzerinde yükselecek olan TRÎOS 2023 (Türkiye İkitelli Organize Sanayi 2023), Çırağan Saravı’nda gerçekleşen davetle basına tanıtıldı.

Altyapısı, Iokasyonu, tasarımı ve teknolojisiyle sanayi komplekslerinde büyük bir devrime öncülük edecek olan TRİOS 2023’ün lansmanı Pulsar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, Kurumahmutoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Kurumahmut, Dersankoop Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mahşuk Gülaçar ve projenin satışından sorumlu olan TSP Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Gökçenur Çelebioğlu’nun katılımıyla gerçekleşti. Pulsar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, “Türkiye’nin 2023 yılt ekonomi hedefleri her alanda modern yatırımlar yapmayı gerektiriyor. TRİOS 2023, bu hedefin gerekliliklerini karşılayan modern ve sağlam altyapılı sanayi projelerinin öncüsü olmak vizyonuyla yola çıkıyor.

TRİOS 2023, sadece Türkiye’nin değil, dünyarun da en modern sanayi ve ticaret komplekslerinden biri olacak. 7 metrelik tavan yüksekliği, metrekareye 2 ton kaldırabilen güçlü beton sistemi, yan yana 3 tınn yol alabileceği araç yollan ile sanayicilerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan TRÎOS 2023, dünyada da adından söz ettirecek” yorumunda bulundu. Bektaş, “TRİOS 2023, bir sanayi vahasının ortasında, sanayinin kalbinde yükselecek. İkitelli Organize Sanayi’niıı içinde olmasının sağladığı avantajların yanı sıra metro, Atatürk Havalimanı, TEM bağlantı yollarının ortasında olması ve Türkiye’nin gözde yatırımları olan 3’üncü Köprü ve Kanal İstanbul projelerine olan yakınlığıyla sanayicilerin gözdesi olacak” dedi. Patronlara özel ofisler Trios 2023, üç ayrı bloktan oluşuyor. Bu blokların ikisinde atölye ve dükkânlar, üçüncüsünde ise çarşı ve kuleler yer alıyor.

Projede toplam 250 adet atölye, 45 adet mağaza, ll’er kath o6s/otel/iş merkezi kullanımlarına uygun 2 kule bina yer alıyor. Projede toplam satılabilir/ kiralanabilir alan ise yaklaşık 260 bin metrekare olacak Hem şehrin hem de sanayinin merkezi İkitelli’de yükselecek olan TRÎOS 2023, yeni Türkiye vizyonuna uygun modern altyapısı ile sadece bir sanayi sitesi değil, aynı zamanda ticaret ve sosyal alanlarıyla komple bir yaşam alam oluşturmayı hedefliyor.

Yayın Adı : Platin
Yayın Tarihi : 01.06.2014